Autosalón vás čaká aj v našom showroome KIA

Nechcete cestovať na autosalón? Príďte k nám a zažite ho u nás. Len do konca apríla 2018 na vybrané modely autosalónová zľava navyše.

Zažite s nami autosalónový festival cien a vyberte si svoj obľúbený model z limitovanej autosalónovej ponuky Kia. Napríklad model Kia cee´d 1.4 D-CVVT vo výbave Amber získate za fantastických 11 690 € vrátane klimatizácie a plnej bezpečnostnej výbavy, alebo využite akciovú zľavu až 2 200 € na vybrané modely Kia. Ku každému vozidlu navyše ponúkame výhodné možnosti financovania. Ponuka platí od 1.4. do 30.4.2018. Bižišie informácie o akciovej ponuke na modely Kia nájdete na www.kia.sk.

 

Pravá jar začína u nás v servise prehliadkou Vášho vozidla KIA

Vážený zákazník,

srdečne Vás pozývame navštíviť v období od 1.4. do 30.6.2018 náš autorizovaný servis KIA HS-PLUS. Získate tak 17 bodovú kontrolu vozidla zadarmo, podľa kontrolného listu kondície vozidla KIA (VHC). Všetko potrebné vám zabezpečíme pod jednou strechou.

Tešíme sa na Vás v našom servise KIA.

Dostávajte novinky zo sveta KIA

nakonfiguruj si svoje vozidlo KIA

Ak si želáte dostávať novinky o akciách z nášho sveta vyplňte prosím nižšie uvedený formulár.

Prosím, nezabudnite si prečítať vyhlásenie o spracovaní vašich OU.

Kontaktný formulár

 

Potvrdenie kvality nášho servisu

Dňa 2.2.2018 sa náš kolega Matej Petruš zúčastnil národného kola zručností mechanikov. Našu spoločnosť reprezentoval tak, ako sa patrí a spomedzi desiatich najlepších mechanikov Slovenska sa umiestnil na prvom mieste. Týmto obhájil aj naše minuloročné prvenstvo v národnom kole. My mu srdečne gratulujeme a budeme držať palce na ďalšej súťaži – celosvetovom kole, ktoré sa uskutoční koncom apríla v Južnej Kórei.

Kia Stinger je víťazom slovenskej ankety Auto roka 2018

 • 15- členná porota slovenských automobilových novinárov zvolila spomedzi deviatich kandidátov víťaza ankety Auto roka 2018 v Slovenskej republike

 • Autom roka 2018 na Slovensku je Kia Stinger
 • Športový sedan značky Kia sa pýši výkonom, vycibrenosťou, jazdnými vlastnosťami a skvelým ovládaním

 • Pre značku Kia je to už tretie víťazstvo od roku 2011 po modeloch Kia Rio a Kia Sportage, čo z nej robí najúspešnejšiu značku v tejto ankete

Prestížne ocenenie Auto roka 2018 na Slovensku získala Kia Stinger. 15- členná porota automobilových novinárov udelila modelu Kia Stinger 95 bodov, čím získala prvenstvo spomedzi výnimočne deviatich konkurentov, ktorí sa dostali do užšieho výberu (zvyčajne býva v užšom výbere len sedem kandidátov). Druhú priečku získal model Opel Insignia s počtom 77 bodov a na treťom mieste sa umiestnil Suzuki Ignis s 59 bodmi.

Tento rok to bol už jubilejný dvadsiaty ročník ankety Auto roka na Slovensku, ktorá sa riadi rovnakými pravidlami ako európska anketa Car of The Year so 60 ročnou tradíciou. Do ankety sú automaticky zaradené automobilové novinky, ktoré sa dostanú na slovenský trh od 1. januára do 31. decembra predošlého roku. Každý z motoristických novinárov má k dispozícii 25 bodov, ktoré musí rozdeliť minimálne medzi 5 kandidátov.

Marián Hoffer, generálny riaditeľ Kia Motors Sales Slovensko, pri preberaní ocenenia uviedol: “Stinger je skutočne iný ako všetky ostatné vozidlá značky Kia. Je to prelomový model ako v dizajne, tak aj v jazdnom charaktere. Ocenenie Auto roka 2018 nás nesmierne teší. Je radosť vidieť ako motoristický novinári ocenili úsilie našich dizajnérov a inžinierov, ktorí vyvinuli naozaj jedinečné vozidlo. Veríme, že Stinger bude rovnako obľúbený aj u vodičov. „

Kia je najúspešnejšia značka v slovenskej ankete Auto roka. Stinger je už tretím automobilom značky Kia, ktorý sa stal víťazom slovenskej ankety Auto roka po modeloch Kia Rio (2012) a Kia Sportage (2011).

Výsledky dvadsiateho ročníka ankety Auto roka 2018 v Slovenskej republike boli vyhlásené 1. februára počas slávnostného galavečera v Penati clube, v Bratislave.

Vozidlo Počet bodov
 1. Kia Stinger
95 bodov
 1. Opel Insignia
77 bodov
 1. Suzuki Ignis
59 bodov
 1. Škoda Karoq

58 bodov
 1. Honda Civic
25 bodov
 1. Citroën C3 Aircross

       Alfa Romeo Stelvio

       Audi A8

17 bodov
 1. Hyundai Kona
10 bodov

Okamžitá príťažlivosť. Trvalá túžba.

Využite teraz jedinečnú ponuku na model Kia cee´d v spoľahlivej kvalite so zľavou až 1 800 € a získajte ju už od jedinečných 11 690 €.
Teraz platí navyše aj jedinečná ponuka, a to zimné pneumatiky zadarmo.
Využite výhodné produkty Kia Finance, ako napríklad financovanie Kia Select s výhodnými mesačnými splátkami alebo financovanie na štvrtinky bez navýšenia.
Bližšie informácie o možnostiach financovania sa dozviete u každého autorizovaného predajcu Kia.

 

Na prezúvanie sme pripravení

HUNTER GSP 9200  – Profesionálna vyvažovačka   

 

 

 

 

 

 

 

Profesionálna vyvažovačka s 17“ TFT monitorom s patentovaným vyvažovacím systémom Smart Weight.
Quick-Thread ® – upnutie kolesa urýchľuje protismerná rotácia aktivovaná dvojitým zošlapnutím nožného pedálu.
AutoClamp
– pneumatické rychloupínanie
CenteringCheck –
kontroluje správne vycentrovanie kolesa s presnosťou 0,03 mm.
Dataset ® –
vnútorné a vonkajšie ramená urýchľujú zadávanie parametrov kolesa (automaticky meria kolesá do 30“ priemeru), zároveň slúži pre  meranie hádzavosti ráfika a presne určujú miesto umiestnenia závažia závaží. Nožný multifunkčný pedál potvrdzuje parametre kolesa a zároveň blokuje otáčanie kolesa.
AutomaticWeightModeDetection –
podľa polohy ramena určujúceho rovinu pre umiestnenie závaží automaticky volí program pre použitý typ závaží.
ServoDrive, ServoStop, ServoPush –
patentovaný programovateľný DC systém pohonu umožňuje obsluhe maximálnu kontrolu a najrýchlejšie vyváženie. Koleso sa otáča v oboch smeroch s premenlivou rýchlosťou a momentom, automaticky zastavuje koleso v polohe pre umiestnenie závaží a jednoduchým pootočením automaticky natáča koleso do polohy pre daľšie závažie.
BDC Laser –
správné miesto pre umiestnenie závaží na ráfkiku označuje laserový lúč.
SplitWeight a SplitSpoke ® –
programy optimalizujú veľkosť, umiestnenie a rozdelenie závaží.
SmartWeight – patentovaná technológia redukuje hmotnosť použitých závaží o viac než 33% (bez ohľadu na typ použitých závaží) a redukuje nutnosť kontrolných rotácií. Táto nová technológia kalkukuje korekčné hmoty pomocou zmerania a vyhodnotenia statických a dynamických síl spôsobujúcich vibrácie (nie nevyvážených hmôt!).
Vďaka konštrukcii zavesenia kolies sú nové vozidlá až 4x citlivé na vibrácie spôsobené statickým nevývažkom. Naviac dnešné hliníkové ráfiky vďaka väčšej  šírke vyžadujú väčšie hmoty pre kompenzáciu rovnakého nevývažku než úzke oceľové ráfiky.
Program SmartWeight vyhodnocuje nezávisle statické a dynamické sily, pre obe sily uplatňuje samostatné tolerancie a kalkuluje korekčné hmoty pre elimináciu vibračných síl, okrem nevyvážených hmôt.
Program ukladá dáta všetkých vyvážení a zobrazuje kumulatívnu úsporu závaží.